Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Życie szkoły
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

W dniach 27.11.2018 - 6.12.2018 roku chcemy pomóc dzieciom przebywającym w oddziale  Hemato-Onkologii Dziecięcej w Szczecinie. Pomoc polega na dostarczeniu przyborów szkolnych (mazaki, kredki, bloki rysunkowe, techniczne i kolorowe, kleje, itp.). Dzięki naszej wspólnej pomocy, te mega dzielne dzieci będą mogły zrobić piękne kartki Świąteczne dla swoich najbliższych. W/w przybory proszę dostarczać do wychowawców klas lub bezpośrednio do mnie, do gabinetu pedagoga, w którym będę od 6 godziny lekcyjnej. 
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
Brygida Imielska

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia