Tak, już październik... Czas pędzi... Ja chciałabym jednak na moment wrócić do września, bo właśnie w tym miesiącu odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie. W bieżącym roku czytaliśmy "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego, nie mogło być inaczej, wszak to rok stulecia odzyskania niepodległości! Impreza była kameralna, a jej przygotowaniem zajęli się uczniowie klasy szóstej: Lena Czerec, Ola Krawczyk, Patrycja Walczak, Weronika Kieras i Mikołaj Dajlid. Trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania! ;) I czytali również... w towarzystwie uczniów klasy ósmej, nauczycieli i naszej Pani Ani z sekretariatu. Nie zabrakło też Pani Dyrektor, która sprawiła swoim przybyciem dzieciakom wielką frajdę. Dodać należy, że Wszyscy czytali świetnie, choć książka nie jest łatwa ani wesoła. Dlatego raz jeszcze wielkie podziękowania i szacunek! Do usłyszenia na kolejnym czytaniu!

IMG 20180912 140804 min IMG 20180912 141834 min IMG 20180912 140811 min IMG 20180912 140819 min

Beata Pruszyńska

Uczniowie klasy siódmej: Martyna Dajlid, Kinga Lichowska, Oliwia Biegun i Łukasz Bagrowski zajęli II m-ce w Olimpiadzie Profilaktycznej w Wolinie pod hasłem:
Zachowaj trzeźwość - postaw na rodzinę
Popisali się sprawnościami sportowymi  oraz wiedzą i umiejętnościami  w zakresie profilaktyki uzależnień oraz zdrowego stylu życia.

Wielkie Gratulacje!

Olimpiada Profilaktyczna