Drużyna dziewcząt i drużyna chłopców z naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019 .

Dziewczęta zdobyły II miejsce.
GRATULUJEMY.

Beata Kujda

22 maja 2015 roku na stadionie w Międzyzdrojach odbyły się zmagania lekkoatletyczne w czwórboju w ramach Igrzysk Młodzieży. W rywalizacji udział brały sześcioosobowe zespoły dziewcząt i chłopców. Każdy z zawodników musiał zaliczyć 4 konkurencje: bieg na 60 metrów, 600 metrów(dziewczęta),  bieg na 1000 metrów(chłopcy), skok w dal oraz rzut piłeczką palantową . Na wynik drużyny, który przeliczał się na punkty według tabel czwórboju LA składały się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników z 6 startujących.

Nasi lekkoatleci zdobyli III miejsce w powiecie zdobywając 522 punkty. Najlepszy wynik zawodów w rzucie piłeczką palantową zdobyła Sara Wozińska.