Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Klasa I
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

6 grudnia klasy pierwsze i klasa druga były na wycieczce w Papugarni Carmen w Szczecinie. Dzięki tej wyprawie uczniowie zobaczyli jak piękna może być natura.

To tam widzieli barwne, tropikalne z tak bliska ptaki w zbliżonych naturalnych dla nich warunkach, mogli je dotknąć, a nawet nakarmić. Uczniowie mogli obserwować zachowanie papug oraz doświadczać tego co robią w różnych sytuacjach. Te przepiękne ptaki na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu wszyscy mają energię do nauki i pracy. Lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Między innymi celem programu Śniadanie Daje Moc jest zwiększenie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w życiu dziecka.

Nadzień ślubowania – pasowania na pierwszoklasistę czekaliśmy wszyscy od dawna. Do tej chwili przygotowywaliśmy się od pierwszego tygodnia nauki w szkole.

Dnia 10 czerwca 2016 r. klasa IA wraz z wychowawca przygotowała Dzień dla rodzinki. Uczniowie przygotowali prezenty, laurki oraz pięknie odśpiewały piosenki oraz wyrecytowali wierszyki. Następnie w pięknie przygotowanych strojach

          Nasza szkoła co roku bierze udział w akcji Sprzątania Świata. 

Barwnym korowodem ze śpiewem na ustach witaliśmy długo oczekiwaną wiosnę. Nie obyło się bez pysznych kiełbasek, zabaw przy ognisku i oczywiście palenia Marzanny.

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego pojechaliśmy do wsi Karsibór na "Wyspę Skarbów". Moc atrakcji sprawiła, że czas upłynął bardzo szybko. Do domu wróciliśmy bardzo zadowoleni. To był wesoły dzień.

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet.

W naszej klasie chłopcy zrobili miłą niespodziankę dla naszych małych kobietek zakupując drobne upominki i składając życzenia.

Dziękujemysmile

Polish English French German Greek Italian Russian Swedish

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia