Zaloguj
Klasa II
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

8 czerwca klasy II wybrały się na Wyspę słodyczy do Świnoujścia. Dzięki temu wyjazdowi mogliśmy  obserwować produkcję  na żywo, a nawet spróbować  swoich  sił w roli cukiernika i wykonać własnego klasycznego lizaka.

Podobnie jak i inne klasy IIb również przystąpiła do konkursu pt.: „Piramida zdrowego żywienia”. Najpierw uczniowie pracowali w zespołach dwu-osobowych, ale

W marcu byliśmy w Szczecinie na największej w Polsce edukacyjnej wystawie budowli z KLOCKÓW LEGO.

30 maja byliśmy na pieszej wycieczce na naszym kołczewskim Polu Golfowym. Mogliśmy się tam udać, ponieważ wejście na 8 – dołkowe pole „Baltic” załatwiła nam pani Ania, mama Idy.

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet dziewczynki otrzymały mnóstwo życzeń, słodyczy i kwiatów od naszych kochanych chłopców.

W czwartek 12 maja w naszej szkole odbył się konkurs The Voice of Kołczewo. Wszyscy chętni uczniowie przygotowali na ten dzień dwie piosenki wraz z podkładami muzycznymi.

Podczas szkolnej Gali Mody zorganizowanej przez Radę Rodziców mogliśmy zobaczyć piękne kreacje. Nasze debiutantki z IIb (Tosia i Oliwka) także pokazały wielką klasę na czerwonym dywanie.

Polish English French German Greek Italian Russian Swedish

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Najnowsze artykuły

Gminny Konkurs Ekologiczny w …

Już jedenasty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekol...

JW 15-04-2018 Życie szkoły

Czytaj więcej

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECY…

6 kwietnia 2018 roku uczniowie: Nikola Bysiak i Aleksander Cichawa z klasy Ib or...

Bożena Hanke 10-04-2018 Życie szkoły

Czytaj więcej