Zaloguj
Klasa III
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Tegoroczna zima dobiega końca. Zgodnie z naszym szkolnym zwyczajem barwnie i kolorowo, ze śpiewem na ustach obchodzimy Dzień Wiosny. Mamy nadzieję, że już wkrótce  zawita do nas  słońcem, zielenią drzew oraz śpiewem ptaków.

7 III to wyjątkowy dzień dla dużych, jak i małych kobiet. Tego dnia chłopcy postarali i przygotowali małe upominki oraz złożyli dla nas życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Bardzo dziękujemy!!!

8 listopada 2017 r. po raz kolejny, przystapilismy do programu Śniadanie daje moc. Uczniowie samodzielnie przygotowali sałatki, kanapki. Było zdrowo i kolorowo.

W grudniu wiele się działo. Przygotowania do świąt zaczęliśmy od wypieku  i ozdabiania pierników.   Szóstego grudnia odwiedził nas Mikołaj ze słodkimi prezentami.  Następnego dnia odbyły się "Mikołajkowe kalambury", podczas których w kategorii klas młodszych zajęliśmy II miejsce. W ostatnich dniach jesieni spadł pierwszy śnieg. Było go niewiele, ale sprawił nam wielką radość.

W poniedziałek wybraliśmy się na spacer, aby posprzątać wyznaczony teren wokół przystanku autobusowego i budynku straży pożarnej. Zebraliśmy prawie pół worka śmieci. Cieszymy się, że z roku na rok dźwigamy coraz lżejsze worki.

8 listopada przygotowywalismy kanapki. Było smacznie, zdrowo i kolorowo. Takie sniadanie rzeczywiscie daje moc!

W piątek 29 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Było miło, smacznie i wesoło. MI

Polish English French German Greek Italian Russian Swedish

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Najnowsze artykuły

Gminny Konkurs Ekologiczny w …

Już jedenasty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekol...

JW 15-04-2018 Życie szkoły

Czytaj więcej

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECY…

6 kwietnia 2018 roku uczniowie: Nikola Bysiak i Aleksander Cichawa z klasy Ib or...

Bożena Hanke 10-04-2018 Życie szkoły

Czytaj więcej