Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Punkt przedszkolny
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

W ramach współpracy Naszej Szkoły z Centrum Współpracy Międzynarodowej Grodno dnia 25. 06. 2018r. przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły udział w warsztatach pn. „Naj czuje. Działania kulturalne dla najmłodszych dzieci ich rodziców i opiekunów”.

Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice mieli okazje obejrzeć przedstawienie „Cała naprzód!” grupy teatralnej Głowa mała. Była morska muzyka, piach, muszle, sznury, miotły i ryby a to wszystko po to, aby zainspirować widzów do zabawy codziennymi przedmiotami w domu.  Po morskiej przygodzie z aktorami przedszkolaki wraz z rodzicami zostali zaproszeni na zajęcia z elementami integracji sensorycznej pn. „ Naj czuje. Mobilna ścieżka zabaw sensorycznych”.  Dzieci i ich rodzice mieli okazje na wspólne zabawy tym, co można znaleźć na plaży. Zostały wykorzystane nadmorskie dary natury – piasek, rośliny, kamyki, muszelki. Nie obyło się bez szumów, plusku wody oraz pisków dzieci.

W ramach projektu Nasze Przedszkole zostało wzbogacone o zestaw zabawek sensorycznych, za które serdecznie dziękujemy. Na pewno zostaną one nie raz wykorzystane podczas wspólnych zabaw i zajęć.

Po wielkich morskich przygodach na dzieci czekał słodki poczęstunek od Naszych Wspaniałych Gości. Dziękujemy gościom za wspólną zabawę!!

36188047 1696817433705176 748769059192963072 n

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia