Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Punkt przedszkolny
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

W ramach Święta Dzieci, dnia 01.06. z całym Przedszkolem wyruszyliśmy do Bałtyckiego Parku Dinozaurów we Wrzosowie. Przedszkolaki wraz z przewodnikiem przeszły ścieżkę edukacyjną, gdzie spotkały modele prehistorycznych gadów. Z wielkim zainteresowaniem oglądały napotkane okazy. Dla wielu dzieci było to pierwsze spotkanie z dinozaurami. Ciekawą niespodzianką było safari, które znajdowało się na końcu ścieżki edukacyjnej. Kangury, strusie, zebry i lamy to tylko niektóre ze zwierząt, które przedszkolaki miały okazję zobaczyć podczas swojej przygody w Parku Dinozaurów. Po zwiedzaniu parku na przedszkolaków czekała przygoda kolejką torową oraz „Kraina Dmuchanych Zjeżdżalni”. Emocji i radości nie było końca.
Na zakończenie przygody na wszystkich czekała smakowita niespodzianka – lody. W tak upalny dzień było to idealne orzeźwienie.
Wycieczka w prehistorię byłaniezapomnianym przeżyciem i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń.

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia