Uczniowie klasy 3a w dniu 23.10.2018 r. brali udział w konkursie wiedzy o Polsce - ,,Mieszkam w niepodległej Polsce, czy ja znam?" W pierwszym etapie dzieci przygotowały prace plastyczne. W drugim etapie dzieci odpowiadały na pytania konkursowe. Spotkanie konkursowe odbyło się w ,,Dworku Wolińskim''. Przed konkursowymi zmaganiami wszyscy goście obejrzeli przedstawienie teatralne w wykonaniu podopiecznych placówki OREW w Ostromicach. Uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i ciekawe upominki.                                                                                                                                                Drugie miejsce w konkursie zdobył Noel Koniuto. Gratulujemy!

FOTO 1

FOTO 2FOTO 3FOTO 4