Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Klasa II
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

"Bliżej przyrody" to projekt wsparcia edukacji wczesnoszkolnej w którym uczestniczą nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły. To już kolejny raz byliśmy na wycieczce w Grodnie, aby pod okiem fachowców obserwować i poznawać przyrodę  oraz  dostrzegać jej piękno.  Zajęcia podzielono na trzy etapy: najpierw  dzieci  z wykorzystaniem sprzętu optycznego obserwowały stary spróchniały pień, następnie w grupach wykonały plakat i prezentowały swoje spostrzeżenia, ostatni etap to spacer nad morze w poszukiwaniu śladów zwierząt. Ten etap był chyba najprzyjemniejszy, bo dla niektórych skończył się w morzu.   Dzieci bardzo wysoko oceniły taką lekcję.  Tego dnia byliśmy rzeczywiście bliżej przyrody.

1a

1b

1c

2a

2b

3a

3b

3c

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia