Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Szkoła
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Trzy uczennice PSP Kołczewo: Samanta Juszkiewicz, Natalia Przeor, Natalia Szkólnik wygrały niesamowity wyjazd w czasie wakacji. Dzięki ciężkiej pracy przez cały rok szkolny znalazły się w grupie zwycięzców konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską pusztę” organizowanym przez Woliński Park Narodowy, Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Park Narodowy Puszty Węgierskiej. Trzy zwycięskie zespoły z Polski oraz z Węgier spędzają 7 dni w parku węgierskim. W sierpniu natomiast spotkają się ponownie na wyspie Wolin.

Uczennice pod opieką p. Katarzyny Wołkow realizowały zadania trzech kolejnych etapów konkursu. Sprawdzały swoją wiedzę o dwóch parkach podczas testu wiedzy, nagrywały film reklamujący parki narodowe, przygotowały komiks oraz prezentację. Finałowym zadaniem było zorganizowanie wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego.

Uczniowie w tym tygodniu poznają atrakcje Parku Narodowego Puszty Węgierskiej, a w sierpniu wraz z gośćmi z Węgier spędzą czas w Parku Wolińskim.

Gratulujemy wszystkim trzem zwycięskim zespołom oraz życzymy niezapomnianych wakacyjnych przygód.

IMAG3929

 IMAG3933

IMAG3935

IMAG3938

IMAG3940

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia