Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Szkoła
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

W zeszły wtorek, gościliśmy w naszej szkole grupę artystyczną "Rekonstrukto" z Lublina, która przyjechała do nas z pokazem historycznym "Ku niepodległej". Artyści w sposób niezwykle ciekawy i wesoły przedstawili nam najważniejsze wydarzenia z okresu kiedy Polska była pod zaborami, ekwipunek i uzbrojenie oraz stroje z epoki. Największym zainteresowaniem, cieszyła się jednak kolekcja replik broni używanej przez powstańców i w I wojnie światowej. Uczniowie mieli okazję wcielić się w role postaci historycznych, a nawet spróbować swoich sił w pojedynkach.
Mamy nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli gościć grupę z kolejnym pokazem historycznym.

historia1

historia2

historia3

historia4

Danuta Kruła
PSP Kołczewo

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia