Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Szkoła
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

W ostatni czwartek – 27 lutego 2019r. naszą szkołę opanowali superbohaterowie, księżniczki, strażacy, policjanci, wróżki, jednorożce oraz cała masa pięknie przebranych uczniów. Salę zdobiły kolorowe balony i serpentyny - wszystkich ogarnęła karnawałowa atmosfera. Szaleństwo wspaniałych bohaterów urzeczywistniały się na szkolnych korytarzach i lekcjach. A "tłusty czwartek" przyczynił się do jeszcze większej radości, ponieważ dziś nikt nie liczy kalorii i wagi. Szaleństwo tego dnia, pomalowane twarze i stroje stały się pięknym wyznacznikiem dzisiejszego święta i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że dla każdego ten czas był wyjątkowy i pozostanie na długo w naszej pamięci.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek oraz wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc przy przygotowaniach.

karnawal1

karnawal2

karnawal3

karnawal4

karnawal5

RSU
PSP Kołczewo

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia