Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Start
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Konkurs Matematyczny – Eliminacje Szkolne

W dniu 27.02.2019 odbędą się szkolne eliminacje                                                                                                      do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VIII.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:                                                                                                                   I kategoria – klasy IV                                                                                                                                                   II kategoria – klasy V i VI                                                                                                                                           III kategoria – klasy VII i VIII

Czterech najlepszych uczniów weźmie udział w drugim etapie konkursu w Kamieniu Pomorskim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do 26.02.2019r. do nauczycieli matematyki.

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia