Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Start
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Konkurs Matematyczny – Eliminacje Szkolne

W dniu 27.02.2019 odbędą się szkolne eliminacje                                                                                                      do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VIII.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:                                                                                                                   I kategoria – klasy IV                                                                                                                                                   II kategoria – klasy V i VI                                                                                                                                           III kategoria – klasy VII i VIII

Czterech najlepszych uczniów weźmie udział w drugim etapie konkursu w Kamieniu Pomorskim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do 26.02.2019r. do nauczycieli matematyki.

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Najnowsze artykuły

Szanowni rodzice dzieci z Pun…

Szanowni rodzice dzieci z Punktu Przedszkolnego , W związku z kontynuacją akcji ...

JW 17-04-2019 Punkt przedszkolny

Czytaj więcej

Sukces naszej uczennicy w kon…

Uczennica klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie wygrała w konkursi...

JW 08-04-2019 Klasa III

Czytaj więcej

Szanowni Rodzice

Szanowni Państwo, Rodzice naszych uczniów! W związku z planowanym od 8 kwietnia ...

JW 04-04-2019 Szkoła

Czytaj więcej