Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Start
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Konkurs Matematyczny – Eliminacje Szkolne

W dniu 27.02.2019 odbędą się szkolne eliminacje                                                                                                      do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VIII.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:                                                                                                                   I kategoria – klasy IV                                                                                                                                                   II kategoria – klasy V i VI                                                                                                                                           III kategoria – klasy VII i VIII

Czterech najlepszych uczniów weźmie udział w drugim etapie konkursu w Kamieniu Pomorskim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do 26.02.2019r. do nauczycieli matematyki.

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Najnowsze artykuły

Żegnaj druga klaso, wakacje t…

Pogoda nam dopisuje, więc ostatnie dni nauki szkolnej to wycieczki, spacery i za...

JW 20-06-2019 Klasa II

Czytaj więcej

Kolejna lekcja przyrody

"Bliżej przyrody" to projekt wsparcia edukacji wczesnoszkolnej w którym uczestni...

Mirosława Ideliowicz 16-06-2019 Klasa II

Czytaj więcej

Zakończenie Roku Szkolnego 20…

Zapraszamy na uroczystości: Punkt Przedszkolny, 0A, 0B - 18.06.2019r. godz. 9.0...

JW 06-06-2019 Szkoła

Czytaj więcej