Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Start
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

nowa www baner
Miło mi poinformować, iż nasza szkoła ma nową stronę internetową.
Mamy nadzieję, że nowa odsłona przypadnie Wam do gustu.

http://wp.szkolakolczewo.pl

Tam będą publikowane wszystkie nowe artykuły i wpisy.

Aktualna strona pozostanie dostępna jako archiwum i nie będzie aktualizowana.

Zapraszamy na pierwsze w roku szkolnym 2019/2020 spotkania z wychowawcami w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie, które odbędą się

10.09.2019r. (wtorek)  o godzinie 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Na sportowo – nie cyfrowo!

Zapraszamy na Dzień Dziecka na sportowo!

W poniedziałek 03.06.2019r. zapraszamy wszystkich      uczniów do udziału w rozgrywkach sportowych w      czterech kategoriach wiekowych:

I – przedszkole oraz zerówki

II – klasy I-III

III – klasy IV-V

IV – klasy VI-VIII

Dodatkowo zapraszamy do wyłonienia MISTRZA KOŁCZEWA w skokach na skakance! Zabierz ze sobą skakankę i zmierz się z najlepszymi!

Nasi młodzi artyści będą mogli stworzyć rysunki do hasła: Na sportowo – nie cyfrowo!

Na wszystkich uczniów, którzy wybiorą w tym dniu aktywność na świeżym powietrzu zamiast spędzania czasu przed komputerem lub z telefonem w ręku czekać będzie ognisko i pyszne kiełbaski ufundowane przez Radę Rodziców.

Pamiętaj o stroju sportowym, wodzie oraz zdrowych przekąskach. Zajęcia w tym dniu zakończymy o 12.40.

2 września 2019 roku o godzinie 9.30 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Podczas pobytu w Irlandii Północnej nauczyciele naszej szkoły pani Marta Gaskill i pani Grażyna Cięciel miały okazję spotkać się z Burmistrzem Belfastu panią Deirdre Hargey. Podczas spotkania przekazały pani Burmistrz drobne upominki z Gminy Wolin.

Po spotkaniu wszyscy nauczyciele z Włoch, Grecji, Hiszpanii i Polski podziwiali piękne wnętrza miejskiego ratusza w Belfaście.

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

 w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie

odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 9.30 w sali gimnastycznej.

Uczniowie zostaną dowiezieni autobusem szkolnym zgodnie z rozkładem do szkoły i przejdą z wychowawcami na Mszę Świętą o godzinie 8.15. Powrót uczniów około godziny 11.30.

Uwaga! W poniedziałek 02.09.2019 r. pierwszy odwóz dzieci z Punktu Przedszkolnego będzie o godzinie 11.30 (nie o godzinie 12.50). Drugi odwóz bez zmian.

Konkurs Matematyczny – Eliminacje Szkolne

W dniu 27.02.2019 odbędą się szkolne eliminacje                                                                                                      do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VIII.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:                                                                                                                   I kategoria – klasy IV                                                                                                                                                   II kategoria – klasy V i VI                                                                                                                                           III kategoria – klasy VII i VIII

Czterech najlepszych uczniów weźmie udział w drugim etapie konkursu w Kamieniu Pomorskim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do 26.02.2019r. do nauczycieli matematyki.

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia