Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Życie szkoły
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Czas Andrzejek już nadchodzi,
w szkole o to sie rozchodzi.
Bo Andrzejki - czas niezwykły,
a do tego juz przywykły,
w szkole wszystkie ananasy -
no dosłownie - z każdej klasy!

Aby tradycji stało się zadość, 29 listopada odbyła się impreza andrzejkowa w naszej szkole. Uczniowie klas IV-VIII bardzo hucznie obchodzili imieniny św.Andrzeja. Samorząd Uczniowski zorganizował fantastyczną zabawę w której chętnie uczestniczyli wszyscy uczniowie a Rada Rodziców zadbała o nasze żołądki, za co serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania ślemy Nataszy Ociepa oraz Natalii Kramarz za doskonałe, własnoręczne wypieki którymi nas dziewczyny poczęstowały oraz Celinie Szternal i jej Rodzicom za fotobudkę. 

SU23345

61

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia