Dnia 8 maja w Naszym Przedszkolu odbył się pokaz sportowy w ramach Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej dla Przedszkolaków PRZEDSZKOLIADA.PL. Zdaniem Pana Adriana- instruktora, który odwiedził Naszych Przedszkolaków głównym celem spotkań „jest to, żeby popularyzować aktywność fizyczną”.

Pan Adrian wraz z Naszymi Przedszkolakami przeprowadził zajęcia ruchowe z piłką. Dzieci uczestniczyły w zadaniach i przygodach Drużyny Kangura, a ich hasło przewodnie brzmiało „Przedszkole i Piłka”. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach oraz z wielkim zaangażowaniem wykonywały zadania.

Zabawa była znakomita, a sportowym emocjom cały czas towarzyszyła radość i uśmiech na twarzach dzieci.

Na zakończenie wspólnej przygody z Drużyną Kangura każde dziecko przybiło „piątkę” z instruktorem oraz otrzymało pamiątkową naklejkę.

Serdecznie dziękujemy Panu Adrianowi za odwiedziny w Naszym Przedszkolu oraz za mile i aktywnie spędzony czas.

20180508 095041

20180508 095817