15 kwietnia wzięliśmy udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego „Magia w poezji ukryta - wiersze Joanny Kulmowej” (konkurs ten odbywał się w Komarowie k. Goleniowa).

Na konkurs pojechali: Mikołaj Dajlid i Oliwia Milewska reprezentując klasy młodsze oraz Martyna Dajlid reprezentantka klas starszych.

Na 14 uczestników z klas starszych - nasza uczennica Martyna uplasowała się na II miejscu recytując: wiersz Joanny Kulmowej „Brzózka majowa” i prozę Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera”. Natomiast na 19 uczestników z klas młodszych Mikołaj Dajlid zdobył III miejsce recytując wiersz: Joanny Kulmowej „Wiatr północny” i wiersz Juliana Tuwima „Dwa wiatry”.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w karierze recytatorskiej i nie tylko.