Zerówka

Wraz z nadejściem cieplejszych dni poczuliśmy przypływ pozytywnej energii i chęć rywalizacji.18 kwietnia w Kołczewie odbyły się VII Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków pod patronatem Burmistrza Wolina.
W zawodach wzięło udział siedem placówek:  PSP Dargobądz, PSP Koniewo, SSP Ładzin, PSP Troszyn, PSP Wolin, Przedszkole Miejskie z Wolina oraz PSP Kołczewo. Drużyny reprezentujące każdą z placówek składały się z 10 uczestników. Zerówiaki brały udział w różnych konkurencjach, m.in. przechodzenie przez szarfy, przebieganie pod poprzeczką, skoki w workach, turlanie dużych piłek, przeciąganie po ławeczce. Emocje sięgały zenitu! Po zrealizowaniu wszystkich rozgrywek wyłoniono zwycięzców, którzy w najkrótszym czasie zakończyli wyścigi rzędów.
Miejsca na podium zajęły :
I miejsce - PSP Koniewo

II miejsce – SSP Ładzin

III miejsce – PSP Wolin
Dziękujemy Burmistrzowi Wolina za umożliwienie organizacji zawodów. Dzięki jego wsparciu mogliśmy wziąć udział w naprawdę świetnej zabawie!
Dziękujemy również rodzicom, którzy zapewnili nam poczęstunek i pyszne ciasta. Na ich zaangażowanie możemy liczyć przy każdej okazji.