Punkt przedszkolny

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i w tym roku. 6 grudnia nie kazał długo na siebie czekać, już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola. Jednak przed odwiedzinami niezwykłego gościa animatorka dziecięca pomalowała dzieciom buzie. Każdy przedszkolak mógł w tym dniu „zamienić się” w motylka, biedronkę, tygryska, smoka czy pieska.

Dla naszego niezwykłego gościa dzieci przygotowały również niespodziankę - piosenkę, którą z wielkim przejęciem zaprezentowały.  Przedszkolaki z chęcią zadawały pytania, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście zapewniały o tym, że są grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.

Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.