Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Szkoła
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Dzień Wiosny spędziliśmy bardzo intensywnie, ale za to w uśmiechem na twarzach i miłymi wspomnieniami. Wykonaliśmy plakaty nawiązujące do tematu dzisiejszego dnia. Prace wyszły przepięknie. Zaśpiewaliśmy piosenkę" Maszeruje Wiosna" oraz uczennice naszej klasy wystąpiły w wiosennych talentach. Roksanka Nejman pokazała swój wielki talent akrobatyczny, a Liliana Henschel w pokazie tańca.

Wykonaliśmy Marzanny, a następnie odbył się przemarsz ulicami Kołczewa. Na koniec mogliśmy upiec kiełbaski nad ogniskiem i pobawić się na boisku. 

Polish English French German Greek Italian Russian Swedish

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia