Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Szczegółowe warunki i sposoby przedmiotowego oceniania
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Najmłodsi uczniowie klasy I naszej szkoły zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pasowania dokonała Pani Małgorzata Wierzbicka, bibliotekarka naszej szkoły, która zachęcała pierwszoklasistów do czytania. Uczniowie przeglądali półki z książkami , a następnie mogli wypożyczyć coś dla siebie. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy Pasowania na czytelnika Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie.

Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za miłe i pouczajace spotkanie.

Pierwszoklasiści

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia