Zaloguj

Start

E-Szkoła

Erasmus+

BIP

Kontakt

Szkoła

Dokumenty

Rodzice

Biblioteka

Świetlica

Stołówka

Start
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

 

Rozkład autobusów na rok szkolny 2017/2018

 Wyjazdy:

Autobus szkolny nr 5

REKOWO – 7.05

CHYNOWO – 7.10

WARTOWO – 7.13

KOŁCZEWO – SZKOŁA - 7.15

ROZLEWNIA – 7.20

DOMYSŁÓW KRZYŻ - 7.22

DOMYSŁÓW SKLEP – 7.25

ŻÓŁWINO – 7.30

WISEŁKA – 7.40

KOŁCZEWO- SZKOŁA - 7.50

 

Autobus szkolny nr 4

UNIN – 7.15

JARZĘBOWO – 7.18

KORZĘCIN – 7.20

ŁUSKOWO WIOSKA – 7.22

ŁUSKOWO OSIEDLE – 7.25

SIEROSŁAW – 7.30

ŁOJSZYNO – 7.33

ZASTAŃ – 7.37

ŁOWNO – 7.42

ŚWIĘTOUŚĆ – 7.48

KOŁCZEWO- SZKOŁA – 7.50

 

 Odwozy:

Pierwszy o godz. 12.50

Drugi o godz. 15.20 

Polish English French German Greek Italian Russian Swedish

Rekrutacja

Śniadanie daje moc!

Certyfikat Lepsza Szkoła

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia